startlijst bonte kur zaterdag 10 maart

Bonte kür op muziek 2018


Bonte kür op muziek

Zaterdag 10 maart      

Starttijd 18.00 uur

 

Let Op!

  • Bij aanvang aan de bar doorgeven welke proef jullie rijden
  • Zelfgemaakte proeven in tweevoud inleveren
  • Het thema van jullie proef en de muziek keuze doorgeven
  • Gemixte muziek of speciale versies inleveren op een Usb-stik met naam

 

  1. Laura Dekker klaas
    Marloes Buizer                                        Doutzen
    Annelies Buizer                                  Annabel
    Gigi vd ham                                               Jolinka
    Jamie Kavelaar                                         Viva
    Nathalie Smeele                                      Pastron

 

  1. Amy Verbiest Ebony
    Isabella Oskam                                         Flash
  2. Myrthe de Pont Flan
    Nynke de Pont                                          Scooby
  3. Puck Klatten Boy
    Lynn vd Broeken                                      May-Be

 

  1. Misty de Jong Nyske
    Maaike Budding                                      Myke
  2. Jitske Rutte Lenzo
    Mila Rutte                                                 Nucaro
  3. Romy Buschoten Abukir
    Savannah Kalmeijer                                Aussie
  4. Jente Bunschoten Binky
    Iris Speksnijder                                        Lola
  5. Laura Dekker Klaas
    Jorien Boer                                                Ebony
    Laura Goudriaan                                     Annabel
    Denise van Waardenberg                     Pastron
    Floor Hoogenboom                                 Scooby
    Fenne Goris                                               Jerreke

 

  1. Manon van Ede Ivar
    Annemarie Bouma Viva
    Renske de boer                                        Quincy
  2. Kelsey Eschweiler Jitske
    Jordy van Doeland Myke
  3. Rosanne van sprang Doutzen
    Maartje Witteveen             Gina
    Marissa Bunschoten                              Aussie

 

  1. Juli-Anne Conrade Ebony
    Lizelotte Teunissen Yara
    Romy Copal                                               Lola
    Jody van Ewijk                                          Binky
  2. Charlotte Eikenboom Joker
    Jill de Jong Annabel

 

  1. Lisa Vens Jolinka
    Bridget Bras viva